Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.
Reference
Molkovi

Chtěli bychom tímto poděkovat panu Sikorovi a celé společnosti Partners za profesionální přístup a jednání při vyřizování naši hypotéky. Nedovedu si představit, abychom si vše obstarávali sami, proto jsme velice rádi za vstřícné jednání. Určitě budeme služby pana Sikory a celého jeho týmu doporučovat dalším lidem.

Reference
Hana škatulová

Pan Ing. Sikora mně oslovil na doporučení mé kolegyně z práce. Přiznám se, že vše co se týká peněz a financí je pro mne velké tabu. Měla jsem dluhy, půjčky z bank a mé výdaje byly větší než mé příjmy. Prostě bludný kruh. Pan Sikora mi vysvětlil v čem spočívá jeho práce a poradenství a že udělá vše, aby mi pomohl. Každá jeho další návštěva byla jedinečná, pro mne posouvající se někam dopředu. Jeho práce je profesionální, vždy máte na výběr, vše je vám vysvětleno a hlavně dělá vše pro blaho svého klienta. Musím přiznat, že když máte finance tzv. v pořádku, lépe se vám dýchá a jste v pohodě a tak to vnímám já. Děkuji Vám moc a moc pane inženýre a těším se na další naší spolupráci a za mne 100%.

Reference
David adamec

Kontakt na pana Sikoru jsem dostal od známého. Do té doby jsem neměl žádný finanční plán a jelikož bylo na trhu mnoho finančních produktu a pro člověka, který se tímhle neživí bylo složité se orientovat, svůj finanční plán jsem více neřešil. Změna přišla s plánováním rodičovství a pořízením vlastního bydlení. V mém okolí znám lidi, kteří díky rádoby “finančním poradcům“ přišli o nemalé finanční úspory nebo v lepším případě nedošlo k žádnému zhodnocení úspor. Kontakt mi dal známý, o kterém vím, že nepřistupuje lehkomyslně ke svým financím. Rozhodl jsem se, že se s panem Sikorou sejdu. Na setkání mě překvapil svou otevřeností, zcela srozumitelným výkladem a přímým jednáním. To mě přesvědčilo o tom, že si dokážu s panem Sikorou představit dlouhodobější spolupráci v oblasti rodinných financí. Tato chvíle nastala o rok později při řešení bydlení a plánovaného rodičovství. S panem Sikorou jsme se sešli a probrali rodinné finance a z toho plynoucí možnosti, ve výsledku nám nabídl hypotéku šitou na míru. To co pan Sikora garantoval to jsme i obdrželi a toho si cením nejvíce. Proto doporučuji pana Sikoru po lidské stránce, tak i jako odborníka v oblasti financí. David Adamec

Reference
Skočilasovi

V dnešní době je jakákoliv neohlášená nabídka čehokoliv od kohokoliv, alespoň z našeho pohledu, podezřelá a nedůvěryhodná. My byli ke spolupráci s p. Michalem Sikorou doporučeni jeho dřívějším kolegou Tomášem Kabarou, který se nám staral o rodinné finance. Jelikož jsme věřili jemu, neměli jsme důvod nevěřit p. Sikorovi. A potvrdilo se ! Profesionální přístup, vstřícnost, ochota, vzájemná důvěra. Nesnaží se vnutit své řešení dané situace, ale respektuje nás jako klienty. Vyřešil naši nevalnou finanční situaci, dal jí formu a musíme říct, že to funguje k oboustranné spokojenosti. Můžeme a snažíme se jej doporučit známým, což není tak snadné, neboť takových skeptických lidí, jako jsme byli dříve my, je pořád dost. Jana a Ivo Skočilasovi.

Reference
Jakub Detáry

Vřele doporučuji služby pana Sikory. Nesmírně schopný, ochotný a při finančním plánování založeném na vzájemné důvěře lze dosáhnout velkých věcí. Děkuji...

Reference
Václav stach

Jsem jeden z drtivé většiny, kteří za oborem finanční poradenství viděl jen snahu o maximální zisk dotyčného poradce a nulový zájem o klienta po podpisu. I díky tomu jsem byl zvyklý vše si třikrát prověřit a nastudovat, než jsem se cokoliv rozhodl udělat. Na doporučení přítele jsem se s Michalem setkal a ten musel mít dost trpělivosti si mou důvěru získat - vždy jsem chtěl více variant i času na rozhodnutí než bylo bývalo třeba. Dnes jsem v jeho rukou a musím říct, že díky své neuvěřitelné vášni pro obor, pečlivosti, racionálnímu uvažování a schopnosti naslouchat klientovi a pomoci mu, i když z toho přímo nic nemá, si mě získal. Navíc, a to je pro člověka mého myšlení velmi důležité, myslí na dlouhodobé zajištění a ne na okamžité zisky, a díky tomu si sedíme i přístupem k financím. Není třeba dodávat, že Michala můžu jedině doporučit a je jediným člověkem z oboru, kterého doporučuji i bez nátlaku sám s radostí, že svým blízkým takto mohu pomoci. Vše je o lidech a Michal splňuje ty nejpřísnější profesionální i lidská kritéria, která jsou v jeho oboru známkou kvality.

Reference
Habernalovi

Když je Michal u nás, řešíme důležité životní záležitosti a mám vždy pocit, že toho co chceme, s ním dosáhneme! Michal je profík ve svém oboru. Mohu jen doporučit.

Reference
Daniela gRöpelová

Pan Sikora je člověk na svém místě. Své práci dobře rozumí, baví ho a dělá ji pro lidi. Vždy skvěle naladěný a nesmírně pozitivní člověk, se kterým se úžasně spolupracuje. Nikomu nic nevnucuje, jen se snaží každému pomoci dle jejich možností. Skvělé je, že jeho služby jsou pro všechny. I z mála se dá slušně žít, když si člověk uvědomí co je vlastně pro něj důležité. A právě proto je tu pan Sikora. Díky jeho analýzám to musi každý pochopit a pokud se budete držet jeho rad, jste za vodou ;) Já jsem s jeho službami velmi spokojená. Nám moc pomohl a Děkuji mu za to.

Reference
Glamošovi

K finančním poradcům jsme do jisté doby měli spíše negativní přistup - v první řadě jsme nechtěli svěřit své soukromí někomu cizímu a také jsme neměli ve svém okolí nikoho, kdo by dal za některého z poradců "ruku do ohně". Na pana Sikoru jsem dostal velmi pozitivní ohlas od svých kolegů a to mi stačilo k tomu, abychom se spojili. Během první schůzky jsme se shodli na další spolupráci a v současné době jsem rád, že v ní pokračujeme. Pan Sikora je opravdový profesionál, pro kterého nejsou diskrétnost a flexibilita pouhou frází - vždy doporučí vhodný produkt a finálně je jen na nás, zdali se dohodneme či nikoliv. Pana Sikoru můžeme vřele doporučit

Reference
cabákovi

Spolupráce s panem Sikorou byla od začátku až do konce výborná. Přes nemalé komplikace při realizaci hypotéky udělal maximum, abychom byli spokojeni, což se ve finále povedlo. Doporučujeme pana Sikoru jako spolehlivého člověka na správném místě.

Reference
Žaneta KrejčÍ

S panem Sikorou jsme velmi spokojení. Jeho vystupování působí maximálně profesionálně, přátelsky, motivačně a ochotně.
Z předchozích špatných zkušeností jsem nyní velmi opatrná někomu důvěřovat, ale protože mne p.Sikorovi doporučila velmi dobrá kamarádka, neměla jsem s navázáním spolupráce strach, vzhledem k jejím kladným zkušenostem s panem Sikorou

Reference
Širočtí

Přístupem k rodinným financím jsme velmi konzervativní, po narození syna v březnu 2017 jsme uvažovali o výběru vhodného finančního produktu pro jeho spoření a celkově jsme cítili potřebu revidovat naše domácí finance. Na doporučení jsme se setkali s p. Sikorou, i když jsme dříve k takovýmto službám neměli příliš důvěru a nebyli vstřícní. Již po první schůzce jsme měli pocit, že spolupráce s p. Sikorou má smysl. Oceňujeme jeho profesionalitu, diskrétnost, empatii a osobní přístup.

Reference
torbíkovi

V dnešní době mnoho z nás nemá důvěru v takové lidí jako je pan Sikora, většina v nich vidí spíše lidi, kteří hledají jen provize ze sjednaných smluv a nezáleží jim, jaká je to smlouva, zda-li je vůbec pro daného člověka výhodná. Naopak Michal hledá a připraví vše tak, aby to bylo nejvýhodnější a nejbezpečnější pro danou osobu v té konkrétní finanční situaci, která pak vede k dokonalosti. Jinak Michal působí velmi pozitivně a nosí sebou stále dobrou náladu. Je to člověk na správném místě. Celá naše rodina je moc ráda, že jsme měli to štěstí a pan Sikora nám ukázal, kde jsou rezervy v našem finančním hospodaření.F